Üst
Connected One / Anasayfa  / PUBLICIS GROUPE ‘One Day’ Buluşmalarının İkincisi; Sports Day

PUBLICIS GROUPE ‘One Day’ Buluşmalarının İkincisi; Sports Day

One Day Sports
Publicis Groupe Türkiye, her yıl farklılaşan temasıyla pazarlama dünyasının değişen dinamiklerini yorumladığı “One Day” Buluşmalarının bu yılki temasını «Spor odaklı pazarlama iletişimi» olarak belirledi. Bu yıl ikincisi düzenlenen One Day/Sports Day,

10 Mayıs tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

 

Publicis Groupe Türkiye tarafından ilk olarak geçtiğimiz yıl düzenlenen ve her sene farklı bir temaya odaklanan One Day Buluşmaları, bu yıl “spor odaklı pazarlama iletişimi” temasıyla yüzlerce marka temsilcini ağırlamaya hazırlanıyor. One Day/Sports Day 10 Mayıs tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Sports Fest işbirliği ile Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

 

Publicis Groupe Türkiye’nin hizmet verdiği tüm markalar ve iş ortakları için düzenlediği bu buluşmada, spor odaklı pazarlama ve iletişimi tüm perspektifleriyle ele alınacak. Konusunda uzman Publicis Groupe küresel konuşmacıların, kulüplerin ve markaların yer alacağı etkinlikte, spor odaklı marka işbirlikleri, espor, spor influencer pazarlamasındaki son gelişmeler ve fikirler aktarılacak.

 

Sports Day’de bu yılki konuşmacılar arasında Publicis Sport & Entertainment küresel lideri Ben Cronin, Publicis Sport & Entertainment Business Director James Anderson, Türkiye Espor Federasyonu Başkanı Alper Özdemir, Riot Games Ülke Müdürü Bora Koçyiğit, Fenerbahçe Chief Revenue Officer’ı Murat Dülge gibi isimler ön plana çıkıyor.

 

Boğaziçi Spor Fest ortaklığıyla gerçekleşecek olan One Day/Sports Day, spor iletişiminin kapsamlı ve bütüncül bir şekilde ele alınacağı etkinliğin sonunda; markaların ve spor kulüplerinin spor pazarlamasını nasıl bir itici güç olarak kullanabileceğine dair bilgi sahibi olmaları hedefleniyor.

 

 

Business Intelligence

Starcom Mediavest Group Business Intelligence, data analizi ve tüketici içgörüsü alanlarında hizmet veren SMG birimidir. Reklam yatırımıyla elde edilen değerin ölçülmesi ve maksimize edilmesini amaçlar.

Top